تعمیر آداپتور لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیر آداپتور لپ تاپ به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان از به‌روزترین و متعهدترین مراکز ارائه دهنده سرویس های مرتبط با این قطعه است که موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مشتریان و همکاران خود گشته است؛

دلیل این امر پایبندی مرکز تخصصی تعمیرات آداپتور لپ تاپ به اصول و قواعدی است که در بسیاری از مراکز دیگر نادیده گرفته شده و توجهی به آن‌ها نمی‌گردد. در صورتی که آداپتور لپ تاپ شما نیز به هر دلیل بالا دچار خرابی و شکستگی شده است، می توانید با حضور در مرکز تخصصی تعمیر آداپتور لپ تاپ تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر این بخش از دستگاه را دریافت نمایید.

تعمیر آداپتور لپ تاپ

آموزش تعمیر آداپتور لپ تاپ

در بخش زیر برآنیم تا شما کاربران گرامی را در جریان شیوه تعمیر آداپتور لپ تاپ  قرار دهیم. در صورتی که لپ تاپ شما نیز به مشکل برخورده است و اطمینان دارید که اشکال پیش آمده در آن ناشی از اختلال در آداپتور آن است با ما همراه باشید. در بخش زیر بصورت گام به گام و مرحله به مرحله شیوه تعمیر و سرویس آداپتور لپ تاپ را با شما درمیان می گذاریم.

گام نخست: باز کردن قاب آداپتور

گام نخست در تعمیر آداپتور لپ تاپ  بازکردن قاب آن است. همانطور که می دانید آداپتور لپ تاپ داری حفاظ پِرِسی است و پیچی برای باز کردن ندارد؛ از اینرو تنها راه ممکن جهت دسترسی به فضای درون و مدارات داخلی آن شکستن قاب است. در این مرحله با استفاده از پیچ‌گوشتی و انبر دست، قاب را (از شیار بین دو قاب و محل پِرِس شدن قاب) شکسته و باز می‌کنیم. ( این کار را با دقت و احتیاط انجام دهید تا صدمه ای به ظاهر شارژر وارد نشود).

گام دوم: جدا کردن لایه‌های محافظ فلزی و پلاستیکی دور مدارات

گام دوم در تعمیر آداپتور لپ تاپ جدا کردن لایه‌های محافظ فلزی و پلاستیکی دور مدارات آن است. اطراف مدارهای آداپتور  لایه‌ا‌ی از عایق پلاستیکی و یک قاب فلزی وجود دارد. قاب فلزی فقط از یک نقطه‌ی کوچک به مدار لحیم شده است و می توان آن را با هویه و قلع‌کش به آسانی جدا کرد. لایه‌ی عایق هم با مقدار زیادی چسب به مدار متصل است که البته چسب به کار رفته جهت این اتصال چندان محکم نیست و می‌توان با کمی احتیاط این لایه را جدا کرد.

گام سوم: رفع نقص مدار

رفع نقص مدار سومین گام در تعمیر آداپتور لپ تاپ است. در این مرحله می بایست قطعه‌ مشکل‌ساز را شناسایی کرده و لحیم پایه‌هایش را با هویه محکم کرد. (جهت پیشگیری از عود مشکل بهتر است کمی لحیم بیشتر هم به پایه‌ها اضافه شود).

تعویض آداپتور لپ تاپ

تعمیر آداپتور لپ تاپ و اشکالات پیش آمده در این قطعه همیشه موفقیت‌آمیز نیست و گاه شرایطی ایجاد می شود که رفع عیوب ایجاد شده در آداپتورهای لپ تاپ جز با تعویض آن امکان‌پذیر نیست. در چنین شرایطی آنچه که مهم است استفاده از آداپتورهای باکیفیت و اورجینال سازگار با دستگاه است تا خللی در عملکرد دستگاه، پس از تعویض قطعه معیوب- ایجاد نشود.

بدیهی است در صورتی که شما تعمیرات خود را به یکی از مرکز غیرمجاز سپرده باشید، احتمال آنکه تعمیرکاران آنها از قطعه بی کیفیت و قدیمی برای دستگاه شما استفاده نمایند، زیاد است. از همین رو قویاً توصیه می شود سرویس های مرتبط با تعمیر و تعویض آداپتور لپ تاپ خانگی را صرفاً به تعمیرگاه های مجاز لپ تاپ و مراکز استاندارد فعال در این حوزه بسپارید و از مراجعه به مراکز غیرمجاز جهت تعویض قطعات لپ تاپ خودداری نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط
تعمیر مادربرد لپ تاپ
تعمیر مادربرد لپ تاپ
تعمیر کارت شبکه لپ تاپ
تعمیر کارت شبکه لپ تاپ در کرج
تعمیر هارد دیسک لپ تاپ
تعمیر هارد دیسک لپ تاپ
تعمیر کارت گرافیک
تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک × 4 =

این وبسایت همراه هاست و دامنه و سئوی فعلی به فروش می رسد.
برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل زیر در تماس باشید